Ne ratez pas
Accueil / Uncategorized / کودی چیست؟ هر آنچه باید درباره نرم‌افزار Kodi بدانید!

کودی چیست؟ هر آنچه باید درباره نرم‌افزار Kodi بدانید!


Kodi چیست؟ هر آنچه باید درباره نرم‌افزار Kodi بدانید!
Kodi یک نرم افزار سرگرمی رایگان است که به صورت رایگان عرضه می شود.
نرم‌افزار کودی با نام لاتین « Kodi »، یک نرم‌افزار اوپن سورس یا همان منبع باز یا کد باز (Open Source) می‌باشد. این نرم‌افزار به صورت چند پلتفرمی (HTPC) می‌باشد و امکان دسترسی به محتوا‌های رسانه‌ای آنلاین را می‌دهد

در ابتدا، آن را برای پلت فرم Xbox توسعه داده شد و به نام Xbox Media Center (XBMC). از آن زمان، بدرفتاری او افزایش یافته است و اخیرا محبوب شده است.

این نرم افزار در سال 2003 توسعه یافت و همچنان در حال تکامل است. این توسط XBMC اداره می شود که یک نهاد غیر انتفاعی است. از زمان ایجاد آن، Kodi بیش از 500 توسعه دهنده و بیش از 200 مترجم، شکل گرفته، اصلاح و بهبود یافته است.

Kodi به اندازه کافی قدرتمند است تا هر دستگاهی که آن را به یک پلتفرم جاری نصب کرده است، تبدیل شود. این اجازه می دهد تا شما را به جریان فیلم ها از هارد دیسک خود و یا اینترنت. حتی اگر شما آن را با سایر افزودنیها ترکیب کنید، حتی به شما اجازه می دهد تلویزیون را به صورت رایگان پخش کنید.

این ماژول ها می توانند از پیش نصب شده باشند یا شما می توانید آنها را نصب کنید.
در اینجا یک لیست از بهترین VPN ها برای Kodi است
کد جعبه کدام است؟

از آنجا که این نرم افزار منبع باز است، می توانید Kodi را با تقریبا هر دستگاه سازگار کنید.

شما می توانید Kodi را در Windows، Linux، Mac OS، Android، iOS و حتی Rasperry داشته باشید. همچنین پشتیبانی اضافی برای سیستم های اپل، Nvidia Shield و Google Nexus Player وجود دارد.

با این حال، اعدام Kodi بر روی دستگاه شما اهمیت دارد، بنابراین برخی از افراد ترجیح می دهند یک سیستم جداگانه اختصاصی به Kodi باشد، به همین دلیل Kodi Box توسعه یافته است. Kodi Box به سادگی یک دستگاه اختصاصی برای راه اندازی Kodi است.

من شما را در توصیف Kodi Box راهنمایی می کنم و به شما دانش و اطلاعات مهم درباره Kodi می دهم. گاهی اوقات شما ممکن است نیاز به یک اتصال VPN برای Kodi. به عنوان مثال برای باز کردن محتوای محرمانه محدود شده یا مخفی کردن ترافیک یک ISP کنجکاو.
اساسا کد Kodi چیست؟

جعبه Kodi طراحی شده است که یک رمزگشای دیجیتال یا پخش کننده دیجیتالی است که به شما اجازه می دهد محتوا را مستقیما به اتاق نشیمن خود ببرید. نرم افزار Kodi همچنین می تواند بر روی یک دستگاه چند منظوره متصل به یک صفحه بزرگتر برای مشاهده راحت نصب شود.
جعبه کدوی چه چیزی می تواند پخش کند؟

با جعبه Kodi شما به طور خودکار قادر به پخش محتوای از اینترنت، شبکه خانگی یا ذخیره سازی محلی هستید.

یک تفاوت عمده با تلویزیون دیگر به عنوان نوارهای 2 از Chromecast، آمازون آتش TV و Apple TV است که کودی است با مجوز و یا یک فروشگاه نرم افزار آنلاین محدود نمی شود. این به این معنی است که طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی حتی از توسعه دهندگان ناشناس در سراسر جهان وجود دارد، و شما می توانید آنچه را که می خواهید تماشا کنید.

علاوه بر این، Kodi دارای یک رابط کاربری به طور خاص طراحی شده است که به شما اجازه می دهد به راحتی محتوای فهرست. این رابط حتی « UI 10 فوت » توسط توسعه دهندگان آن بود با نام مستعار، با توجه به توانایی خود را به از راه دور نظری تا 10 فوت خوانده شود.

 

Laisser une réponse

Votre adresse email ne sera pas publiéeLes champs requis sont surlignés *

*

dix-neuf − 16 =

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro
Ads Blocker Detected !!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.
These are the only way that we maintain the website. 
Thank you.

 

ما متوجه شده ایم که شما از برنامه های افزودنی برای مسدود کردن تبلیغات استفاده می کنید.
لطفاً با غیرفعال کردن این مسدود کننده تبلیغات از ما حمایت کنید. این تنها راهی است که ما می توانیم وب سایت را حفظ کنیم. متشکرم.

 

CloseRefresh
Powered By
CHP Adblock Detector Plugin | Codehelppro